Het pedo-schandaal: Waarom deze Demmink Papers ?
Geschreven door Drs. J. Poot
De aandacht voor de dubieuze positie van secretaris-generaal van Justitie, Joris Demmink en zijn onbegrijpelijke aanblijven ondanks de zeer ernstige aanklachten en verdenkingen tegen hem heeft de afgelopen week een nieuw hoogtepunt bereikt. Na de advertentie in het NRC (17-08) en Haarlems Dagblad (18-08) is de volledige oplage van de 10.000 boeken 'De Demmink Doofpot' van Drs. J. Poot inmiddels uitgeput. Na 'boekgeworden' schandalen als De Vastgoedfraude en het ABN-AMRO debacle (De Prooi) lijkt de politiek echter nog altijd stoïcijns opzij te kijken. Er is weliswaar onderzoek aangekondigd naar de beschuldigingen over kindermisbruik door Demmink, maar welk weldenkend mens kan nu begrijpen dat deze man intussen op zijn post blijft, hoofdverantwoordelijk voor de aanpak van... inderdaad, kindermisbruik!!!
red.: daarom besteedt TrefPunt uitgebreid aandacht aan deze affaire, in de hoop dat de deksel van de beerput gaat, de waarheid tenminste boven tafel komt en er Recht geschiedt. In ieders belang.
Open brief aan Mr. Joris Demmink, nog steeds S_G Justitie
Advertentie, geplaatst in NRC van 17-08-2010 en Haarlems Dagblad van 18-08-2010 Drs. PootWaarom zwijgt u als het graf? Zelfs na publicatie van De Demmink Doofpot, mijn 5e boek, reeds op 20 mei jl! Van de 10.000 exemplaren zijn er nog maar ca. 1.500 beschikbaar. U hebt dus niet over gebrek aan belangstelling te klagen.
Even opmerkelijk is het stilzwijgen van uw baas (?) Hirsch Ballin.
Van Koning Willem I is de duidelijke uitspraak "wie zwijgt, stemt toe".
Geen enkele president-commissaris uit het bedrijfsleven kan en wil het zich overigens veroorloven na aanhoudende beschuldigingen en zelfs aangiftes tegen zijn CEO zijn kaken op elkaar te houden, laat staan deze te handhaven. Evenmin zou binnen het bedrijfsleven iemand die reeds jaren wegens pedofilie in opspraak is, ooit tot topman zijn benoemd. Waarom wel bij Justitie? Hoogst verontrustend. Hoewel reeds lang in opspraak vóór uw benoeming tot s-g in 2002, liet u zich ondanks hevige zelfs interne kritiek benoemen.
NB. Het is een publiek geheim dat met name uw voorganger mr. Borghouts zich hevig tegen uw benoeming verzet heeft.
Zelfs na publieke kritiek op uw bonnetjes-affaire bleef u zitten, werd dit zelfs vergoelijkt door Hirsch Ballin. Staat u boven de wet?
Ik citeer daartoe uit mijn 3e boek Doodzonde tegen de Rechtsstaat van 31 oktober 2009 pag. 255 "Is Hirsch Ballin wel de baas van Justitie? Of is dit de secretaris-generaal, die kennelijk zijn gangetje mag gaan, € 18.000 aan eten en vooral drinken mag uitgeven.Even opmerkelijk is het stilzwijgen van uw baas (?) Hirsch Ballin. Van Koning Willem I is de duidelijke uitspraak "wie zwijgt, stemt toe".quote auteur
Hirsch Ballin heeft dit nota bene vergoelijkt en slechts opgemerkt: 'De gemaakte kosten zijn soms aan de hoge kant maar van onrechtmatigheden is geen sprake.' Hoe weet deze minister dat zo zeker? Immers zijn s-g is niet alleen de s-g met veruit het hoogste bedrag voor etentjes maar is tevens de enige s-g die geen formulieren invult. Bovendien is zijn s-g de enige die wat de uitgaven van € 13.000 betreft, bonnetjes bewerkt met andere woorden geknoeid heeft. Tenslotte zijn er over € 5.000 uitgaven helemaal geen bonnetjes. Met wie heeft de s-g dan gegeten en gedronken?
Deze Joris Demmink is publiekelijk beschuldigd van pedofilie."
Daarna op pag. 256 "Verheugend is dat NRC Handelsblad wel aan de bonnetjes een aantal artikelen heeft gewijd op 12 en 14 september en zelfs een hoofdredactioneel commentaar Onkreukbaar gezag, topambtenaar Justitie geeft met declaraties slecht voorbeeld". NRC heeft het daarbij helaas gelaten. Moeten laten?
Daarentegen is de onkreukbare Borghouts als Commissaris van de Koningin Noord-Holland inmiddels wel afgetreden wegens een bonnetjes-affaire niet van hemzelf maar van zijn gedeputeerde Hooijmaijers. "Vrijwillig, wat een voorbeeld zou moeten zijn voor Demmink en Hirsch Ballin." pag. 256.
Een klokkenluider uit de recherche-wereld schreef mij hierover: "Ik heb zelf eerder uit zeer betrouwbare bron vernomen dat er sprake is van een groot pedofielen netwerk in Den Haag. Daarin zou niet alleen genoemde s-g Joris Demmink betrokken zijn maar veel meer hoge topambtenaren en politici. (vet JP) … Hij vertelde me toen over het pedofielen netwerk en de kwalijke rol die Joris Demmink daarbij speelde. Waar het om ging is dat er geen enkele twijfel was over de juistheid van de informatie. … Ik sprak in die tijd echter nog met een 2e bron te weten een interim bedrijfsarts die werkzaam was bij zowel het ministerie van Justitie als bij VROM. Die bevestigde nog eens het verhaal van Demmink en de gebeurtenissen rondom het misbruik van de jongens en de gevolgen die dat had voor o.a. een chauffeur." Citaten uit De Demmink Doofpot pag. 7.Opmerkelijk en verontrustend is niet alleen dat u ooit bent benoemd tot s-g maar ook dat u zich al die jaren ongestraft heeft kunnen handhaven.quote auteur
Dat is de eerste zo niet belangrijkste verklaring. De tweede is het stilzwijgen van de pers, doodsbang voor uw machtsmisbruik (detournement de pouvoir). Ik geef slechts één voorbeeld. Op onze persconferentie in Nieuwspoort over De Demmink Doofpot op 6 juni jl. verschenen 15 vertegenwoordigers van de pers waaronder 5 van de NOS radio en tv. Slechts Trouw en een aantal regionale bladen publiceerden daarover. De NOS opmerkelijk genoeg niet. Kort daarop schreef de gedreven vergevorderde NOS-reporter Jeroen de Jager die nota bene op het punt van publiceren stond: "Via deze mail wil ik je informeren dat ik me niet langer bezighoud met het Dossier Demmink. Hartelijk dank voor de prettige samenwerking."
De derde verklaring is het in gebreke blijven van onze volksvertegenwoordiging. Een vooraanstaand parlementariër vroeg mijn zoon Peter en mij: "Waar is de smoking gun?" Ons antwoord was: "Het zoeken dan wel vinden is niet onze taak, overigens onnodig. Voldoende is immers de vraag of een s-g zo zeer in opspraak en zo gevaarlijk benoemd had mogen worden en zo lang gehandhaafd ondanks meerdere aangiften en beschuldigingen van meerdere anonieme bronnen."
Het OM heeft onlangs medegedeeld naar aanleiding van de in juni tegen u gedane aangifte een onderzoek in te gaan stellen. Maar wie is de baas van het OM? U zelf! Wat kan men van zo'n onderzoek verwachten? Immers lopende het onderzoek bent u niet op non-actief gesteld maar rustig blijven zitten. Bovendien zijn alle 4 procureurs-generaal benoemd na uw aantreden in 2002, waaronder mr. Brouwer als topman van het OM. Veelzeggend is dat ook het OM sinds het verschijnen van De Demmink Doofpot niets van zich heeft laten horen en mij niet heeft benaderd ondanks het feit dat daarin meerdere anonieme bronnen werkzaam bij Justitie zijn opgevoerd.
Zo gezien is het onontkoombaar dat op korte termijn een parlementair onderzoek wordt gestart ter wille van het herstel van de Rechtsstaat.
Crans, 13 augustus 2010
Drs. J. Poot (13 augustus 1924)
red.: Wie is Joris Demmink?
wordt vervolgd
dit artikel werd 4215 maal gelezen
Maak uw keuze:
Kontaktbrief
Inschrijven op de contactbrief van TrefPunt Europa doe je hier Uw gegevens wijzigen of uitschrijven: via dezelfde link.
Laatste Reactie's
Rake Gezegden :
Victor Hugo
de Verenigde Staten van Europa

Victor Hugo
Gevaarlijke Plaats

'De wereld is een gevaarlijke plaats, niet vanwege degenen die kwaad doen. maar vanwege degenen die toekijken en niets doen.'
Albert Einstein
is islam achterlijk ?
Het is naief om te denken dat Nederland met deze wantoestand niets te maken heeft.
Nederland heeft er alleen maar een nieuwe naam aan gegeven: de multiculturele samenleving."
Afshin Ellian in Trouw

een rottend lijk...
is een rottend lijk dat onze levens vergiftigt."

Mustafa Kemal Atatürk (1881-1938)
Grondlegger van het huidige Turkije
Stoere Taal

“Je kunt niet seculier en moslim tegelijk zijn.
De anderhalf miljard moslims in de wereld wachten op de opstand van het Turkse volk.
We zullen in opstand komen. Met goedkeuring van Allah zal de rebellie beginnen.
Recep Erdoğan, nu president van Turkije
Wat GEERT zei
Geert Wilders
Amsterdam 20 januari 2010
JéPay en IRAQ
Nederland
Dit voorjaar ging de premier alsnog overstag.
Hij stelde zelf een onafhankelijk onderzoek voor.
ROT terdam 2010

PvdA-partijleider Wouter Bos
Rotterdam januari 2010
DirkoVision 1998

Het ligt naar mijn mening voor de hand, dat delen van de inhoud van de Koran soms aanleiding geven deze spreekwoordelijk te vergelijken met delen van de inhoud van 'Mein Kampf' van A. Hitler.
Dat is uitdrukkelijk niet kwetsend bedoelt, maar een nuchtere kritische vaststelling, die helaas velen met mij delen...
DirkvoVision 1998
Rotterdamse Taqyyiah
Tariq Ramadan beoefent geen wetenschap maar geeft catechisatie. Hij is geen Einstein maar een Billy Graham. Geen apotheker maar kruidenvrouwtje. Heeft u er achter kunnen komen welke wetenschappelijke stelling of stellingname de reden is voor de Rotterdamse commotie rond zijn persoon?
SchijnVeiligheid
De burger heeft het recht om te weten dat de veiligheid die zij menen te genieten, inmiddels gereduceerd is tot schijnveiligheid.
Platform Bezorgde Dienders, 2009
Theo van Gogh
Theo van Gogh
de Bron van Alle Terreur
Auch wenn es die meisten Muslime nicht wahrhaben wollen, der Terror kommt aus dem Herzen des Islams, er kommt direkt aus dem Koran.
Er richtet sich gegen alle, die nicht nach den Regeln des Korans leben und handeln, also gegen Demokraten, abendländisch inspirierte Denker und Wissenschaftler, gegen Agnostiker und Atheisten.
Und er richtet sich vor allem gegen Frauen.
Zafer. Turkse schrijver, 1961
Fragiel Vertrouwen

'Vertrouwen wordt verdiend met vele daden en kan met één daad verloren gaan.'
Socrates
Wat mijn opa zei

“When my grandfather left Europe in 1935, there was graffiti on the walls saying: Jews, go to Palestine! And now, when I visit Europe graffiti on the walls says Jews, get out of Palestine! What a short memory these Europeans have !
Getuigenis van een Jood...
Jantje van Leiden
"Als er weer iets komt dat ook maar enigszins lijkt op wat vorig jaar het Grondwettelijk Verdrag heette, zal dat weer via een referendum moeten lopen."

Elsevier juni 2006


Daarenboven wordt een terminologie gebruikt die vaak opzettelijk vaag is, waarbij menigmaal een zgn. "zacht" recht wordt toegepast, dat anders is dan zgn. "hard" recht. Een voorbeeld om dit te illustreren: "ik garandeer u dat ik u zal terugbetalen" is "hard" recht, terwijl "ik zal mijn best doen u terug te betalen" een voorbeeld van "zacht" recht is. Op dezelfde wijze belooft de tekst van het verdrag bepaalde "waarden" te bevorderen (zoals gelijkheid tussen man/vrouw, sociale solidariteit, enz...), maar niet dat die gegarandeerd worden.
Maar Balkenende die zijn streven om de eerste president van de Verenigde Staten van Europa te worden gefrustreerd zag worden, gaf niet op en kwam met het voorstel het Ontwerp te ontdoen van de instelling van "een Europese vlag, een Europees volkslied, een Europese president en een Europese minister van Buitenlandse Zaken. Een paar, maar niet de de belangrijkste, bezwaren van de Nederlandse bevolking. 






http://www.youtube.com/watch?v=greAGTosBu8&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=KGfroLr4pg8&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=greAGTosBu8&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=KGfroLr4pg8&feature=player_embedded
Moet koste wat kost voorkomen zien te worden.
Dit heerschap heeft (in commissie)al genoeg schade aangericht
De belangrijkste man bij het Ministerie van Justitie is blijkbaar hét grote gevaar voor de rechtstaat !
Dus een ieder die nog iets over Wilders durft te zeggen moet voortaan zijn mond houden !
Hoogste tijd dus voor een diepgaand onderzoek !
Deze zaak volg ik al een hele poos op de website van Klokkenluider - er staan nog meer interessante zaken op, vooral hoe het stinkt op het ministerie van Hirsch Ballin -.
Het is walgelijk wat je daar leest en nauwelijks te geloven, dat spul moet over ons oordelen en veroordelen ...... en wij? Wij nemen dat allemaal!
Nederlanders verdienen denk ik dergelijke viezeriken.
T