1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

kies en klik .. :

  • Leg de bajesklanten in de watten...dan kunnen onze ouwetjes nóg wat langer in de stront liggen Dagprogramma voor bajesklanten opgeleukt.....ja u leest het goed: voor bajesklanten!!! "Gevangenen krijgen meer afleiding. Dat heeft demissionair minister Hirsch Ballin ( grote goedheid wat veracht ik dat sujet!) gisteren bekendgemaakt. In het dagprogramma van bajesklanten wordt meer ruimte gemaakt voor bezoekjes van vrijwilligers. Ook aan de nazorg wordt meer aandacht besteed. In totaal zijn er nu zo'n 3600 vrijwilligers actief in en buiten de justitiële inrichtingen. Zij bezoeken gedetineerden, verzorgen cursussen en helpen bij het regelen van praktische zaken" Is het bij onze "gristelijke" vrinden niet opgekomen die vrijwilligers in te zetten daar waar zij het hardst nodig zijn: in verpleeg- en verzorgingsinstellingen? Nee, misdadigers en criminelen, die godbetert een terechte STRAF uitzitten moeten aan alle kanten in de watten gelegd worden. En onze ouwetjes...? Ik zou aan die ouwe lieverds een advies willen geven: knijp een zorgmanager de strot dicht en....u kunt genieten van een éénpersoons ruime kamer, met TV, radio, internet, telefoon, keuzemenu, dagelijks gratis douchen, dagelijks gratis naar buiten, gratis zwemmen, gratis bibliotheek, gratis ontspanning, gratis uitjes en door talloze vrijwilligers bijgestane heerlijke onbezorgde ouwe dag.!! Dit land is KNETTERGEK !!!!
  • Noem ons maar ouderwets! http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/5516780/Secretary-forced-out-of-Muslim-school-by-parents-who-thought-she-was-a-man.html Niemand kan zich voorstellen, hoe blij ik met de PVV ben. Niet alleen voor het belang Nederland, maar ook voor Europa! Zelf ben ik een Engeland fan en het is 'heartbreaking' om te zien en te lezen wat Labour met dat mooie land heeft gedaan. Ik heb er maar één woord voor: MISDADIG! STEM PVV VOOR EEN VRIJ EN ONAFHANKELIJK NEDERLAND EN EUROPA!
  • Staatsgevaarlijk Met de beste wil van de wereld kan ik in dit verkiezingsprogramma iets vinden dat in de verste verte ook maar lijkt op een bedreiging of aantasting van de democratische rechtsstaat, of het moet zijn dat de enorme door links opgebouwde machtspositie op allerlei vlakken dreigt te worden ingekort of deels zelfs opgeheven. Of ziet men het 'NEE' tegen de islamisering van ons land als een regelrechte dreiging mbt tot burgeroorlog, de dreigende en eisende 'natuur' van de islam en islamisten kennende ??
  • Noem ons maar ouderwets. Noem ons maar ouderwets. Maar wij geloven nog steeds dat de mooiste dagen van Nederland voor ons liggen. Dat we een
    toekomst tegemoet gaan die vele malen prachtiger is dan wat we achter de rug hebben. En waarom ook niet? Nederlanders zijn een volk dat zijn gelijke niet kent. We zijn geboren uit een Opstand, een vrijheidsstrijd. Onze voorouders hebben een zompige moerasdelta omgevormd tot iets waar de hele wereld jaloers op is. Hier, achter de dijken, is een welvaart en een solidariteit bereikt die zijn gelijke niet kende, met vrijheid voor iedereen en met van oudsher een tolerantie tegen mensen die ook tolerant waren. Hier werd ook de Acte van Verlatinghe geschreven. Waarin de Staten-Generaal de machtigste man van Europa de wacht aanzegden. De koning van Hispanien werd medegedeeld dat zijn macht verviel als het niet gestoeld was op steun van de burgers. Ons volk verklaarde zich onafhankelijk en stond alleen toen het tachtig jaren vocht tegen de grootste macht van Europa. Eeuwen wapperde onze vlag over alle zeeën en was de driekleur het symbool van vrijheid. Van een volk dat zelf zijn eigen lot bepaalde.
  • Douchebelasting en tippelgeld De reactie van Koopmans op het krantenartikel en op het NOS-journaal was een onvervalst PvdA-ertje. Misleidend dus !!! Bij Een Vandaag werd een welgestelde man ten tonele gevoerd die met zijn vrouw in een van de in opspraak geraakte verpleeghuizen woonde. Zijn vrouw werd daar verpleegd vanwege dementie. Had een welgevulde portemonnee en kon zich daarmee een grote tweepersoonskamer permitteren, en diners die qua samenstelling en afwisseling een schril contrast vormden met de doorsnee maaltijden. Haute Cuisine zeg maar! Dat was dus 1 bewoner.... en door die ene bewoner, die ruim geld bezat voor extra's, werd Koopmans op het idee gebracht om bij bewoners die iets meer inkomen hadden dan de AOW en wellicht een klein aanvullend pensioentje, aan het afromen te slaan. Bovendien, zo verklaarde zij in een vraaggesprek, konden de kinderen en kleinkinderen van de bewoners ook weleens wat meer de handen uit de mouwen steken. Tuurlijk, Koopmans... Dat de kinderen van de verpleeghuisbewoners allemaal de arbeidsmarkt zijn opgeschopt om een groter draagvlak te creëren (lees: meer belastingafdrachten) vergeet dat mens maar even voor het gemak. Zij heeft ook een drukke baan, daar bij die verpleeghuizen....Toch? Laat zij dan het goede voorbeeld geven en dagelijks met een van de bewoners een ommetje gaan maken, of de stakkers een douchebeurtje geven. Gratis natuurlijk, ze heeft al zo'n riant salaris....en socialisten kunnen best wel wat missen voor een hulpbehoevende.!! Als zij dat vraagt van andere werkende moeders of studerende kinderen (vaak nog in andere plaatsen, kilometers verwijderd van het verpleeghuis) dan zou ZIJ kunnen beginnen met zelf het goede voorbeeld te geven en samen met haar dochters de ouwetjes regelmatig verwennen.
  • De ontslagvergoeding van 700.000 euro..Pak de ouwetjes:.... Limonade in plaats van soep !! Uit de Telegraaf van 24-06-2010 Dementerende bewoners van woonzorgcentrum Mariëngaarde/Mariënweide in Warmond krijgen sinds kort in plaats van een bordje soep, een glas limonadesiroop voorgeschoteld. Mariëngaarde/Mariënweide is onderdeel van de Stichting WWZ-Mariënstade, die vorige week in opspraak kwam omdat zij drie niet goed functionerende bestuurders een ontslagvergoeding van in totaal ruim 700.000 euro toestopte!! De maatregel zou nodig zijn omdat "de voedselveiligheid voor de soep in de zomer niet kan worden gegarandeerd,maar ook omdat elke dag soep niet meer van deze tijd is" En dat terwijl de tijd van toen voor deze mensen juist de tijd van nu is. Vraagje: was het in het verleden dan nooit zomer? Paul Croughs, secretaris van de Nederlandse Vereniging voor Klinische Geriatrie noemt de maatregel ongehoord. "Het is heel raar dat ze minderen op eten van mensen die dat niet meer begrijpen. Zoiets doe je eenvoudig niet. Ziekenhuizen waar wij mee te maken hebben, moeten ook weleens bezuinigen, maar dan door efficiënter te werken en niet door besparen op voedsel." Kijk, zo ga je met onze ouderen om...zo ga je om met weerloze oude mensen. Mensen die hun hele werkzame leven lang premies en belastingen hebben betaald!! En al dat gajes heeft de mond vol van normen en waarden!! De enige "norm" die zij kennen is graaien en de "waarde" is de hoogte van de vergoedingen die worden toegekend aan die disfunctionerende lamzakken. Ik kots op dit soort onderkruipsels en vrees dat een teiltje daarvoor niet groot genoeg is.

De Islam als multikul veroordeeld: Aggressief en intolerant.

zaterdag 06 maart 2010 10:18

Geschreven door Trefpunt Europa

PDF Afdrukken E-mailadres







dit artikel werd 1027 maal gelezen




Reacties (3) Geen reacties meer mogelijk
Prima dat 10-jarige meisjes kunnen trouwen..!
1 zaterdag 06 maart 2010 11:55
admin
"Het is prima dat tienjarige meisjes kunnen trouwen", zegt de hoogste islamitische geestelijke van Saoedi-Arabië, groot-moefti Sheik Abdul-Aziz bin Baz. "Wie zegt dat ze daar te jong voor zijn, doet die meisjes tekort", meldde de krant Al-Hayat maandag.

Daarnaast liet de groot-moefti weten dat diegenen die vinden dat vrouwen niet voor hun 25ste moeten trouwen zich op het slechte pad bevinden, zo meldt HLN. De groot-moefti deed zijn uitspraken op het op het moment dat mensenrechtenorganisaties alles op alles zetten om huwelijken met zeer jonge meisjes te voorkomen. De organisaties verzoeken de regering met klem de huwelijksgerechtigde leeftijd te verhogen. De Nationale Mensenrechtencommissie van de regering veroordeelde zondag huwelijken met jonge meisjes en noemde ze een 'onmenselijke schending'. http://www.spitsnieuws.nl/archives/raar/2009/01/huwelijk_10jarige_meisjes_is_p.html
Annamarie.: De eerste verschijnselen van de overname
2 zaterdag 06 maart 2010 16:41
dirko
De eerste verschijnselen van de overname door de Islamieten zijn er al. Kijk in Rotterdam feijenoord een Turkse coup in de PvdA Feijenoord, waarop een raadslid verzuchtte: "Zou Geert Wilders dan toch gelijk krijgen". Kijk naar de Gemeentenraads verkiezingen, drie gemeenten zijn VOLLEDIG overgenomen door Islamieten. Kijk naar Rotterdam waar men Leefbaar (Marco Pastors) een loer heeft gedraaid. Bij Carel Brendel is te lezen dat er TWEE stembussen verdonkeremaand zijn en tot twee maal toe hebben ze in de stembureau's de mensen moeten vervangen wegens gesjoemel met de stemmen. Maar flink schelden op de PVV, dan komt men zich vanzelf wel tegen.
De uitspraken van Wilders kan iedereen zelf vinden.
3 zaterdag 06 maart 2010 16:42
janus-klabanus
De uitspraken van Wilders kan iedereen in de authentieke geschriften van de Islam zelf vinden. Wilders heeft deze werken blijkbaar gelezen en is zich doodgeschrokken aan de inhoud ervan. De Telegraaf reaguurders hebben niets gelezen over de godsdienst van de vrede en zijn zich doodgeschrokken aan de door Wilders opgedane kennis. Wat is er verkeerd aan om de waarheid te benoemen. De nepprofeet was toch een massamoordenaar, pedofiel, rover en slavenhandelaar?

Alf Janszoon