Annamarie.: De eerste verschijnselen van de overname
zaterdag 06 maart 2010 16:41
Geschreven door janus-klabanus
De eerste verschijnselen van de overname door de Islamieten zijn er al. Kijk in Rotterdam feijenoord een Turkse coup in de PvdA Feijenoord, waarop een raadslid verzuchtte: "Zou Geert Wilders dan toch gelijk krijgen". Kijk naar de Gemeentenraads verkiezingen, drie gemeenten zijn VOLLEDIG overgenomen door Islamieten. Kijk naar Rotterdam waar men Leefbaar (Marco Pastors) een loer heeft gedraaid. Bij Carel Brendel is te lezen dat er TWEE stembussen verdonkeremaand zijn en tot twee maal toe hebben ze in de stembureau's de mensen moeten vervangen wegens gesjoemel met de stemmen. Maar flink schelden op de PVV, dan komt men zich vanzelf wel tegen.
Dit is een reactie op "De Islam als multikul veroordeeld: Aggressief en intolerant."




Daarenboven wordt een terminologie gebruikt die vaak opzettelijk vaag is, waarbij menigmaal een zgn. "zacht" recht wordt toegepast, dat anders is dan zgn. "hard" recht. Een voorbeeld om dit te illustreren: "ik garandeer u dat ik u zal terugbetalen" is "hard" recht, terwijl "ik zal mijn best doen u terug te betalen" een voorbeeld van "zacht" recht is. Op dezelfde wijze belooft de tekst van het verdrag bepaalde "waarden" te bevorderen (zoals gelijkheid tussen man/vrouw, sociale solidariteit, enz...), maar niet dat die gegarandeerd worden.
Maar Balkenende die zijn streven om de eerste president van de Verenigde Staten van Europa te worden gefrustreerd zag worden, gaf niet op en kwam met het voorstel het Ontwerp te ontdoen van de instelling van "een Europese vlag, een Europees volkslied, een Europese president en een Europese minister van Buitenlandse Zaken. Een paar, maar niet de de belangrijkste, bezwaren van de Nederlandse bevolking. 


